Burlövs kommun

Kontakta oss

Vi som arbetar på Möllegården kultur

Harald Winter

Enhetschef Kultur i Burlöv

040-625 63 72

harald.winter@burlov.se


Tina Westergren

Kultursekreterare

040-625 63 68

tina.westergren@burlov.se


Karin Lindbom

Kultursekreterare – kommunikation & press

040-625 63 67

karin.lindbom@burlov.se


Anneli Kunosson

Kultursekreterare

040-625 63 49

anneli.kunosson@burlov.se


Kikki Körner-Krakau

Butiksansvarig och hantverkssamordnare

040-625 63 71

kikki.korner-krakau@burlov.se


Annette Skog

Ansvarar för vårt magasin

040-625 63 70

annette.skog@burlov.se

Annlouise Lindberg

Arbetar på Kafé Charlotte

040-625 63 70

annlouise.lindberg@burlov.se

Kontakta oss

Möllegården kultur

Möllevägen 4, 232 52 Åkarp

040 625 63 70
info@mollegardenkultur.se

Följ Möllegården kultur på Facebooklänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

 

Öppettider

Tisdag - fredag 11.00-16.00
Lördag-söndag 12.00-16.00

Måndagar stängt

Möllegården kultur är tillgänglighetsanpassat.

 

Entré

40 kr för vuxna. Barn och ungdomar upp till 20 år går in gratis. Fritt inträde till butik och kafé. Kulturarvskortet ger 50% rabatt på entréavgiften. 

Senast uppdaterad:
2017-03-14