Burlövs kommun
www.burlov.se

Kontaktuppgifter skolsköterska


Tågarpskolan,  skolsköterska Daniella Nilsson

Tillgänglig mån, tis och fre


Medicinskt ledningsansvar i Burlövs kommun.


040-625 66 38

daniella.nilsson@burlov.se

 

Dalslundskolan 4-6 och 7-9,  skolsköterska Lina Eklund


Tillgänglig mån- fre.


040-625 62 55

lina.eklund@burlov.se

 

Dalslundskolan F-3, Södervångskolan och Svanetorp                 skolsköterska Paula Jacobsen


Tillgänglig mån –fre


040-625 64 58

paula.jacobsen@burlov.se

 

Humlemadskolan,  skolsköterska Maria Bischoff


Tillgänglig mån - fre


040-625 60 12

maria.bischoff@burlov.se

 

Svenshögskolan, Mottagningsenheten och IM                        skolsköterska Christina Jensen


Tillgänglig Svenshögskolan mån-tis och tors


IM Fredagar


Mottagningsenheten


040-625 63 20

christina.jensen@burlov.se

 

Vårboskolan, skolsköterska Mirijana Ferander


Tillgänglig  mån - fre


040-625 62 96

mirijana.ferander@burlov.se

 

Kontakta oss

Medborgar­service - den enkla vägen till Burlövs kommun!

Kontakta oss

Telefon 040-625 60 00
Skriv till oss via webbformulär »öppnas i nytt fönster

Öppettider

Måndag – fredag 08.00 – 16.30

Fler kontaktuppgifter »

Senast uppdaterad:
2017-09-21