Burlövs kommun

Pedagogisk personal

Frida Aspe

Lärare (SFI)

e-post: frida.aspe@burlov.se
tfn: 040-625 65 46

 

Maria Cwenar

Lärare (SFI)

e-post: maria.cwenar@burlov.se

tfn: 040-625 63 04

 

Deirdre Gillespie

Lärare (Engelska)

e-post: deirdre.gillespie@burlov.se

tfn: 040-625 65 44

 

Julia Gullstrand

Lärare (SFI)

e-post: julia.gullstrand@burlov.se

 

Angela Henriksson
Lärare (Svenska, Svenska som andraspråk, Historia, Religion)

e-post: angela.henriksson@burlov.se 

tfn: 040-625 65 41

 

Runa Jensen
Lärare (Matematik)

e-post: runa.jensen@burlov.se

tfn: 040-625 66 51

Boel Jonasson
Lärare (Datorkurser, Naturkunskap, Kemi)

epost: boel.jonasson@burlov.se 

tfn: 0709-963 93 81

 

Daniela Mattsson

Lärare (Matematik)

e-post: daniela.mattsson@burlov.se

tfn: 040-625 65 41


Fredrik Nyman
Lärare (Datorkurser, Samhällskunskap, Särvux, IT-ansvarig)

e-post: fredrik.nyman@burlov.se 

tfn: 040-625 65 72

 

Maria Olsson
Lärare (SFI, Arbetslagsledare)

e-post: maria.olsson@burlov.se 

tfn: 040-625 65 41

Daniela Radut
Lärare (SFI)
e-post: daniela.radut@burlov.se

tfn: 040-625 63 04

 

Charlotte Sandén
Lärare (Engelska, Religion, Arbetslagsledare)
e-post: charlotte.sanden@burlov.se

tfn: 040-625 65 36

 

Carmen Seryani
Lärare (SVI)
e-post: carmen.seryani@burlov.se

tfn: 040-625 65 44

 

Slavisa Sibinovic
Lärare (SFI)
e-post: slavisa.sibinovic@burlov.se

tfn: 040-625 63 04

 

Pernilla Steén Zetterlind
Lärare (SFI)
e-post: pernilla.zetterlind@burlov.se

tfn: 040-625 65 44

 

Karl Steen
Lärare (Engelska, Svenska, Svenska som andraspråk)
e-post: karl.steen@burlov.se

tfn: 040-625 65 36

 

Thérèse Stringer
Lärare (SFI)
e-post: therese.stringer@burlov.se

tfn: 040- 625 65 46
mobil: 073-963 85 55

 

Gertie Stålhammar
Lärare (SFI)
e-post: gertie.stalhammar@burlov.se

tfn: 040-625 65 40


Cécile Tartar Jönsson
Lärare (Svenska, Svenska som andraspråk grundläggande)
e-post: cecile.jonsson@burlov.se

tfn: 040-625 65 74
mobil: 0705-97 57 00

 

 

 

Kontakta oss

Medborgar­service - den enkla vägen till Burlövs kommun!

Kontakta oss

Telefon 040-625 60 00
Skriv till oss via webbformulär »öppnas i nytt fönster

Öppettider

Måndag – fredag 08.00 – 16.30

Fler kontaktuppgifter »

Senast uppdaterad:
2017-09-15