Burlövs kommun
www.burlov.se


Kontakta oss på Möllegården kultur

Jonna Salomonsson

Enhetschef Kultur

040-625 67 46

jonna.salomonsson@burlov.se


Karin Lindbom

Kultursekreterare – kommunikation & press

040-625 63 67

karin.lindbom@burlov.se


Sofia Ericsson

Kultursekreterare - konst, kulturplan, arrangemang

040-625 63 68

sofia.ericsson@burlov.se


Eva Åkesson

Evenemangsproducent

040-625 68 48

eva.akesson@burlov.se


Benjamin Bankhead

Utställningar

benjamin.bankhead@burlov.se


Petra Ziegler

Kulturgarantin

070-963 90 01

petra.ziegler@burlov.se


Kontakta oss

Kultur- och fritidschef

Reia Sofiadotter Collberg

reia.collberg@burlov.se

040-625 66 72

Senast uppdaterad: