Burlövs kommun
www.burlov.se

Kontakta oss på Möllegården kultur

Här hittar du kontaktuppgifter till oss som jobbar här på Möllegården Kultur. Om du är osäker på vem du behöver prata med, kontakta kommunens Medborgarservice på 040-625 60 00.

Jonna Salomonsson

Enhetschef Kultur

040-625 67 46

jonna.salomonsson@burlov.se

Karin Lindbom

Kultursekreterare – kommunikation & press, utställningar

040-625 63 67

karin.lindbom@burlov.se

Sofia Ericsson

Kultursekreterare - konst, kulturplan

040-625 63 68

sofia.ericsson@burlov.se

Eva Åkesson

Evenemangsproducent

040-625 68 48

eva.akesson@burlov.se

Emmeli Stenberg

Utställningspedagog

040-625 60 33

emmeli.stenberg@burlov.se

Benjamin Bankhead

Utställningar

benjamin.bankhead@burlov.se

Petra Ziegler

Kulturgarantin

070-963 90 01

petra.ziegler@burlov.se

Kontakta oss

Möllegården kultur

Möllevägen 4, 232 52 Åkarp


040-625 67 46
mollegarden@burlov.se

Följ Möllegården kultur på Facebook Länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster.


Möllegården kultur är tillgänglighetsanpassat.


Senast uppdaterad: