Burlövs kommun
www.burlov.se

Kontaktuppgifter skolsköterska


Tågarpskolan,  skolsköterska Daniella Nilsson

Tillgänglig mån, tis och fre


Medicinskt ledningsansvar i Burlövs kommun.


040-625 66 38

daniella.nilsson@burlov.se

 

Dalslundskolan 4-6 och 7-9,  skolsköterska Maria Lundblad Olsson

(börjar den 180115)

 

Tillgänglig mån- fre.


040-625 62 55

maria.olsson2@burlov.se

 

Dalslundskolan F-3 och Södervångskolan skolsköterska Maria Bischoff


Tillgänglig mån –fre


040-625 64 58

maria.bischoff@burlov.se

 

Humlemadskolan och Svanetorpskolan  skolsköterska Paula Jacobsen


Tillgänglig mån - fre


040-625 60 12

paula.jacobsen@burlov.se

 

Svenshögskolan och IM skolsköterska Helene Rafstedt Johnsson


Tillgänglig Svenshögskolan mån-tors


IM Fredagar


Mottagningsenheten


040-625 63 20

helene.johnsson@burlov.se

 

Vårboskolan och Mottagningsenheten, skolsköterska Mirijana Ferander


Tillgänglig  mån - fre


040-625 62 96

mirijana.ferander@burlov.se

 

Kontakta oss

Medborgar­service - den enkla vägen till Burlövs kommun!

Kontakta oss

Telefon 040-625 60 00
Skriv till oss via webbformulär »öppnas i nytt fönster

Öppettider

Måndag – fredag 08.00 – 16.30

Fler kontaktuppgifter »

Senast uppdaterad:
2017-12-11