Burlövs kommun
www.burlov.se

Kontaktuppgifter skolsköterska

Tågarpskolan,  skolsköterska Ewa Polakowska

 

Tillgänglig mån och fre


040-625 60 12

ewa.polakowska@burlov.se


Dalslundskolan 4-6 och 7-9,  skolsköterska Maria Lundblad Olsson


Tillgänglig mån- fre.


040-625 62 55

maria.olsson2@burlov.se


Dalslundskolan F-3, Svanetorpskolan och Södervångskolan skolsköterska, Nabila Asalati


Tillgänglig mån –fre


040-625 66 38

nabila.asalati@burlov.se


Humlemadskolan, skolsköterska Paula Jacobsen


Medicinskt ledningsansvar i Burlövs kommun.


Tillgänglig mån - fre


040-625 64 58

paula.jacobsen@burlov.se


Svenshögskolan och IM skolsköterska Helene Rafstedt Johnsson


Tillgänglig Svenshögskolan mån-tors


IM Fredagar


Mottagningsenheten


040-625 63 20

helene.johnsson@burlov.se


Vårboskolan och Mottagningsenheten, skolsköterska Mirijana Ferander


Tillgänglig  mån - fre


040-625 62 96

mirijana.ferander@burlov.se


Kontakta oss

Medborgar­service - den enkla vägen till Burlövs kommun!

Kontakta oss

Telefon 040-625 60 00
Skriv till oss via webbformulär »öppnas i nytt fönster

Öppettider

Måndag – fredag 08.00 – 16.30

Fler kontaktuppgifter »

Senast uppdaterad:
2019-05-16

Utbildning & barnomsorg