Burlövs kommun

Kontakta oss

​Elisabet Arnholdt-Olsson, kulturskolechef 
040-625 63 42                                                                             

elisabet.arnholdt-olsson@burlov.se

 

Caroline Arlestål - teater                                                                               

0729-89 14 22

caroline.arlestal@burlov.se

 

Niklas Bennerholm - slagverk
0709-63 90 02
niklas.bennerholm@burlov.se

 

Frida Bokor - vik. kör, solosång, piano
0709 - 63 91 28
frida.bokor@burlov.se

 

Annika Gustafsson - piano
0709-63 91 31
annika.gustafsson@burlov.se

 

Kristina Helgesen - Kulturpedagog i förskolan/förskoleklass

0709-63 91 22

kristina.helgesen@burlov.se

 

Nina Jönsson - tvärflöjt, orkester, ensemble
0709-63 91 23
nina.burlov@hotmail.com

 

Magnus Karlsson - gitarr, elgitarr, elbas, musikproduktion
0709-63 91 24
magnus.karlsson@burlov.se

 

Ylva Knutas - tvärflöjt
0709-63 91 25
ylva.knutas@staffanstorp.se

 

Britt-Marie Lavröd - blockflöjt, piano
0709-63 91 26
britt-marie.lavrod@burlov.se

 

Andreas Mars - klarinett, saxofon, blåsorkestern "Burlövsblåset"
0709-63 91 27
andreas.mars@kavlinge.se

 

Karin Sandén Berg - cello, piano, stråkorkestern"Stråkfilurerna"
0709-63 91 29
karin.berg@burlov.se

 

Jonna Salomonsson - kör, solosång , piano. Tjänstledig                                      

0709-63 91 28
jonna.salomonsson@burlov

 

Lisa Tanttu - bild och form, animation, serieteckning
0729-89 15 19
lisa.tanttu@burlov.se

 

Marie Sehlin - kulturpedagog i förskolan/förskoleklass
0729-83 92 47
marie.selin@burlov.se

 

Daniel Vistam - trumpet, trombon, valthorn, tuba, blåsorkestern "Next Generation"
daniel.vistam@gmail.com

 

Petra Ziegler - Dans
0709-63 90 01
petra.ziegler@burlov.se

 

Anna Åkerlund - kör, fiol, stråkorkestern"Stråkfilurerna"
0709-63 91 30
anna.akerlund@burlov.se

Kontakta oss

Medborgar­service - den enkla vägen till Burlövs kommun!

Kontakta oss

Telefon 040-625 60 00
Skriv till oss via webbformulär »öppnas i nytt fönster

Öppettider

Måndag – fredag 08.00 – 16.30

Fler kontaktuppgifter »

Senast uppdaterad:
2017-03-07